Akcję wspierają

Kasia Bujakiewicz

„Moje życie stało się eko od momentu narodzin mojej córki. Przygotowując się do jej przyjścia na świat dużo czytałam jak mądrze i zdrowo wychowywać dziecko. Moim zdaniem trzeba dzieci świadomie wychowywać, uczyć zachowań ważnych w kontekście ekologii”.

Aktorka teatralna i filmowa. Znana także z seriali, m.in.: „Na dobre i na złe” oraz „Lekarze”. Odkąd została mamą żyje zdecydowanie proEKO. Jest zwolenniczką zdrowego odżywiania.

Zobacz więcej zdjęć

Reni Jusis

„Czytam etykiety nie tylko na żywności, ale również na kosmetykach i produktach użytku codziennego. Jeśli jest to możliwe ograniczam konsumpcjonizm, wybieram produkty wielorazowe, z recyklingu, wolne od toksycznej chemii, bezpieczne dla ludzi i środowiska”.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, z wykształcenia dyrygentka chóru. Jej pasją jest ekologia i propagowanie macierzyństwa w zgodzie z naturą. Prowadzi portal „EkoMama”.
Zobacz więcej zdjęć

Michał Piróg

„Kocham życie, przyrodę zwierzęta. Chce jak najdłużej cieszyć się pięknem tej planety i żyć z nią w symbiozie. Tyle. Chce zrobić wszystko by następne pokolenia cieszyły się takim a nawet lepszym światem jaki ja znam”

Tancerz, choreograf, prezenter, aktor niezawodowy, reporter, osobowość telewizyjna – prowadzi program TVN „Top Model. Zostań modelką”. Od lat walczy o dobro zwierząt.
Zobacz więcej zdjęć

Kinga Rusin

„Świadomy konsument wie za co płaci. Nie kupuje mechanicznie, zastanawia się, czyta etykiety. Wybiera produkty niezbędne i dokładnie tyle ile ich potrzebuje”

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Na antenie TVN prowadzi weekendowe wydania „Dzień Dobry TVN” , była prowadzącą pięciu edycji „You can dance – Po prostu tańcz”, w VI i VII edycji programu była jurorką show. Wygrała czwartą edycję „Tańca z gwiazdami”. Właścicielka marki kosmetyków ekologicznych PAT&RUB by Kinga Rusin.
Zobacz więcej zdjęć

Agnieszka Szulim

„Ekologia musi być stylem życia! W końcu to zbiór podstawowych zasad, o których powinniśmy codziennie pamiętać. Robienie czegoś od święta nie przyniesie tak dobrych efektów jak metoda małych, codziennych kroków, które szybko przejdą w nawyki”.

Dziennikarka prezenterka telewizyjna i radiowa. Prowadzi na antenie TVN show-biznesowy magazyn „Na językach”, jest gospodynią „Stylowego magazynu” w TVN Style. Prowadzi ekologiczny styl życia – nie zostawia włączonego światła, oszczędza wodę i segreguje śmieci. Walczy o prawa zwierząt.
Zobacz więcej zdjęć

Pobierz aplikację z Google Play


Pobierz aplikację z Apple AppStore