jeansowe spodnie rybaczki
KategorieLifestyleModa

Czy spodnie rybaczki są nadal modne? Sprawdź obowiązujące trendy!

Latem 2021 roku zauważymy powrót modowych klimatów, dla których branża fashion jeszcze do niedawna nie widziała przyszłości. Będą wśród nich włóczkowe spódnice, japonki w nowej odsłonie, kostiumy kąpielowe z pareo i wiele innych propozycji retro. Nie zabraknie także rybaczków – spodni ukochanych przez jedne kobiety, a serdecznie znienawidzonych przez inne.

Nawet, jeśli rybaczki to nie Twój styl, tego roku daj im jeszcze jedną szansę. Zobaczysz, że efekt Cię zaskoczy!

Czy rybaczki są dalej modne? Poznaj odpowiedź!

Ten praktyczny, uniwersalny typ letnich spodni damskich rozgościł się w naszych szafach na dobre pod koniec lat 90-tych. W połowie lat 2000 rybaczki miały okazję na krótki comeback, i w letnim, i w zimowym wydaniu, gdzie bywały łączone z wysokimi butami oraz wełnianymi rajstopami. Po tym okresie miały one zdecydowanie mniej szczęścia.

Bywały sezony, w których sam pomysł wyjścia w rybaczkach gdzieś indziej, niż na poranny jogging wydawał się wręcz nie do pomyślenia. A jak jest obecnie? Mamy dobrą wiadomość dla kobiet, które nie przestały uwielbiać rybaczek: są znowu na topie! Ale to już innego typu kroje, niż nieco toporne spodnie za kolano sprzed 20 lat. Spokojnie znajdziesz wśród nich i obcisłe, podkreślające sylwetkę damskie spodnie na lato, i eleganckie projekty z lejącego się materiału, odpowiednie na większe wyjście.

Spodnie rybaczki na wakacje – komfortowe i eleganckie

Choć projektanci nie zawsze bywali łaskawi dla tego typu spodni, tak naprawdę nigdy do końca nie zniknęły one z naszych szaf. Bo czy można sobie wyobrazić wygodniejsze spodnie letnie? Rybaczki są także nieodmiennie popularne jako spodnie do biegania, na jogę, pilates czy na wycieczki. Jeśli przejdziesz się latem po nadmorskiej promenadzie, również ich nie zabraknie!

No dobrze, ale co to ma wspólnego z trendami? Jak się okazuje – niejedno! Tegoroczna moda letnia to wachlarz odważnych designów, zarówno tych nowych, jak i przywołanych z modowej niepamięci. Jeśli zastanawiasz się, czy w Twojej wakacyjnej walizce powinny znaleźć się rybaczki, nic Cię nie ogranicza. Masz do wypróbowania całe spektrum fasonów, materiałów i kolorów.

Lniane, klasyczne rybaczki w błękitach lub różach, idealne na gorący wieczór? Damskie spodnie na lato za kolano z bawełny z domieszką elastanu, do których dobierzesz top z odkrytymi plecami? A co powiesz na rybaczki dżinsowe? Trendy na 2021 to idealne pole do popisu dla kobiet z wyobraźnią, które nie boją się sięgnąć po modowy pomysł i zmienić go w coś własnego. Czy i ty do nich należysz? Jeśli tak, czas na zakupy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *